MENIU

Žiūrovų akimis: „Pergalingas „Ryto" skrydis į „Top16" etapą Europos taurėje“

2019-12-12

Žvarbu gruodžio 10 vakarą Vilniaus „Ryto" sirgaliai ir svečiai rinkosi į Vilniaus „Siemens" areną, kad savo akimis pamatytų pergalingą „Ryto" skrydį į išsvajotą „Top16" etapą Europos taurėje.

Vilniaus „Siemens" arena buvo beveik sausakimša, kas pastaraisiais metais, būna labai retas įvykis... Vilniečiai rungtynes pradėjo labai susikaupę ir užtikrinti, o tai atsispindėjo keturiais iš eilės taikliais  dvitaškiai metimais, kuriuos atitinkamai realizavo Martynas Echodas ir Pako Cruza's, tačiau varžovai iš Turkijos, taip pat nesnaudė  ir atsakė tuo pačiu, kas reiškė, jog rezultatas  2 - ają rungtynių minutę buvo apyligus 8-6, tačiau Vilniaus „Ryto" krepšininkai atidarė rekordu pažymėtose rungtynėse savo toliašaudę artileriją ir 3 iš eilės tolimomis bombomis pasiuntė varžovus į nokdauną, pačioje rungtynių pradžioje ir jau 4 - ają , 1- mojo kėlinio minutę pirmavo rezultatu 17-10. Toks pasirodymas pakėlė ant kojų visą „Siemens" areną. Abi komandos žaidė greitą ir žiūrovo akiai malonų krepšinį, o į didžiąją pertrauką abi komandos iškeliavo, įtikinamai pirmaujant Vilniaus klubui - rezultatu 57 - 31.

Tačiau įpusėjus 3-ajam kėliniui, apie 5-ają jo minutę, Bursos Tofas krepšininkai sumažino Vilniaus „Ryto" krepšininkų persvarą iki 9 taškų 57-48. Po permainingo 3-čiojo kėlinio Vilniaus „Ryto" krepšininkai sugebėjo nepalūžti ir dėka dviejų tolimų metimų užbaigė šį kėlinį pirmaudami net 22-jų taškų persvara, rezultatu 77-55, kas nuteikė optimistiškai ir lengvai pergalei ir patekimui į „Top16" etapą... Tačiau, toks rezultatas pabudino svečius iš miego ir Turkijos klubas pradėjo vytis vilniečius, kuriems žūt būt reikėjo išlaikyti persvarą. Nuaidėjus finalinei 4-tojo kėlinio sirenai, po permainingos jo kovos švieslentėje spindėjo pergalingas Vilniaus klubui rezultatas 99-83, tačiau visa „Siemens" arena sulaikiusi kvapą laukė palankaus rezultato iš Prancūzijos, kuris užtikrino Vilniečių patekimą į Europos taurės „Top16" etapą!!

Uraganiniu puolimu ir rekordu „Top 16“ pasiekę „Ryto“ žaidėjai kalbėjo, kad tai yra krepšinio džiaugsmas ir dėl tokių akimirkų jie ir kaunasi.

Ir prasideda nauja Top16 etapo istorija Vilniaus „Ryto" klubui!

Nuotraukos ir tekstas: Jaroslavas Petrauskas